24.09.2016 - 01.01.1970
Sníženo.cz & Lower United - Ukončení sezóny 2016
Polygon, Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava

Rok 2016 byl více než úspěšný a tak je potřeba ho zakončit v tom největším možném stylu! V Ostravě snad není vhodnější místo pro podobnou událost, než je právě Polygon, Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava. Připravili jsme pro Vás jedinečnou akci na jakou jentak nezapomenete a bude to ukočení jak se sluší a patří.

Můžete se těšit na opravdové tuningové skvosty od nás i ze zahraničí a také na jedinečnou kombinaci supersportů, jakou jste u nás ještě neviděli. Budeme zde mít také krátkou měřenou dráhu pro sprint a těšit se můžete také na ukázku driftů a driftovacích návleků Easy drift. Vyzkoušet můžete také jízdu na off-road dráze a věřte, že se jedná o jedinečný zážitek ať už v Hummeru, Jeepu nebo třeba Tatře.

Pokud se nám vše podaří tak jako je v plánu a bude nám přát počasí, můžete se těšit na jedinečnou akci jakou Ostrava ještě nikdy nezažila. Nedávno jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci s DJ Fliptyck a tak se bude jako náš dvorní DJ starat celý den o luxusní atmosféru. Těšit se samozřejmě můžete opět na TOP video v podání dvorního kameramana POTAS - Moviemaking.

Díky krátké sprint dráze uvidíte v akci také vybrané supersporty, takže to bude unikátní podívaná. Postupně budeme doplňovat další informace, takže pozvěte přátelé a sledujte nás ať Vám neuniknou žádné novinky. Jako bonus na závěr jsme pro Vás domluvili v místním TOP klubu afterpárty, takže až vše skončíme a uklidíme, potkáme se večer ve Fabricu a pořádně ten konec sezóny zapijeme.

Datum: Sobota 24.9.2016

Čas: Areál bude pro vozy a účastníky otevřen od 10:00, pro veřejnost se brány otevřou ve 12:00

Místo: Polygon, Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava

Afterpárty: Od 22:00 ve Fabric - Ostrava

Kompletní program celé akce ještě doplníme a upřesníme.