20.06.2020 - 21.06.2020
Tuning show Trojhalí 2020
Ostrava - Trojhalí Karolina

Další ročník Tuning show Trojhalí je tady a opět je nutné se pro rezervaci místa zaregistrovat. Letošní rok bude v mnohém jiný a jako vždy pro Vás chystáme změny a novinky. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program a vnitřní i venkovní prostory doslova obsypané krásnými vozy.

Pokud máte zájem auto vystavit v hale, je nutné ho na místo připravit již v pátek před začátkem akce, nejpozději do 21:00hod. Poté je možné s vozem odjet po skončení akce v neděli. Pokud nemůžete vůz nechat v hale po celou dobu akce, registraci prosím neposílejte. Pokud byste chtěli dorazit vystavit vůz na venkovní plochu pouze v některý den, registraci pošlete ale tuto skutečnost prosím napište do poznámky.

Pokud máte zájem se na akci podílet jako partner nebo chcete prezentovat své produkty či službu, neváhejte nás kontaktovat na mailu marek@hila.cz

KDE: Trojhalí Karolina - Ostrava
KDY: 20.6.-21.6.2020


ENG:

Another year of Tuning show Trojhali is finally here and again, it is necessary to register your car to the event. This year is going to be much different than others and as always we are going to do some changes and big news! You can expect interesting programme and of course, inside and also outside place full of interesting cars.

If you want to participate as exhibitor with your car, it is necessary to prepare the car at Friday, before the show begins, no later than 21:00. Leaving the show is going to be allowed when the show ends - at Sunday around 16:00. If you cannot have the car at the show for whole weekend, please, do not send the registration. If you would like to show your car outside only at Saturday or Sunday, send your registrations, but type it with the exact day.

PLACE: Trojhalí Karolina - Ostrava
DATE: 20.6.-21.6.2020


DŮLEŽITÉ INFORMACE
Vstup na akci je na vlastní nebezpečí a zakoupením vstupenky souhlasíte s provozním řádem akce a že budete poslouchat pokyny pořadatelů.
1. Maximální povolená rychlost v areálu je 5km/h
2. V areálu dbejte zvýšené opatrnosti
3. V areálu je příšně zakázáno pálení pneu (burnout)
4. Prosíme rodiče aby byli opatrní na své děti a nenechávali je mezi auty samotné pobíhat
5. Z akce se pořizují fotografické a video záznamy, které slouží k následným marketingovým účelům a použití na sociálních sítích, zakoupením vstupenky s tímto souhlasíte.